Připravujeme pro vás

Co vás a nás čeká a co už máme hotovo.

Jedeme dál.

Děláme, co můžeme.

PRO ROK 2023 PŘIPRAVUJEME!!!

Pro příznivce českého "undergroundprogresrocku" připravuje vydavatelství sorea - media vydání kompletní diskografie kapely HOKR včetně vinylového LP SKVRNY.

Tituly se budou vydávat od nejstaršího po nejnovější.

CD P.Čermák - " Piáno 1971 -2021" .. 2021

CD Hokr - "Klid v bezčasí"             2018

CD Hokr - "Zahřáté brzdy optimismu"

2012

CD Poco - Loco - "Sulcu porce"  2007

CD Hokr - "Hokrova vila"              2004

CD Abigail - "Dvojí"                       2006

CD Abigail - "První"                       2003

LP Hokr - "Skvrny"                         1990

CD nosiče a LP bude možné zakoupit prostřednictvím webu: hokrmusic.cz

Poslech kompletní diskografie bude postupně spouštěn na našem e-shopu: https://www.sorea-media.com/digitalni-e-shop/

Skladby budou k poslechu prostřednictvím hudebních služeb jako: Spotify, YouTube Music, Apple Music, Deezer, Amazon Music ap.

Už máme hotovo!!!

KLIKA - Jdu s dobou

Kapela Klika se po 6 letech vrátila ke mně do studia a již od listopadu tu tráví víkendy, aby vás mohla z jara potěšit zbrusu novým albem s názvem "Jdu s dobou". A skutečně jejich nová tvorba se od předchozích alb dost liší. Kluci opustili vody punk-rocku, pověsili elektrické kytary nad krbovou římsu a opřeli své nadšení do kytar akustických. Připravované album je tedy ve folkovějším hávu, a tak více odkrývá Klikáčské písničkářství, které se pod nařvanýma kytarama skrývalo odjakživa. Teď však o to víc vyniká, a to je určitě dobře. Jejich texty jsou od začátku takové to rodinné stříbro kapely Klika a v nových aranžích je jim dán daleko větší prostor. Teď už zbývá jen domixovat, zmastrovat a pak už poputují rovnou k vám. Určitě se máte na co těšit.

https://www.klikaband.cz

Už máme hotovo!!!

ROSÉNKA – "A tož taků..."

10. 6. 2023 se v divadle U HASIČŮ koná křest CD folklorního souboru ROSÉNKA s názvem "A tož taků...". Počátek vzniku tohoto projektu se datuje ke dni 22. 6. 2023 kdy byly nahrány první sínusovky díla. Po křtu bude spuštěn prodej CD. Příznivcům "moravského Dolňácka" tento titul doporučuji jako balzám na duši.

"RADOTÍNSKÁ HUDEBNÍ SCÉNA 3".

Byl položen základní kámen další ze série dvou CD Radotínských hudebníků za podpory Městské části Prahy 16. Tento projekt navazuje na díla z let 2012 – RADOTÍNSKÁ HUDEBNÍ SCÉNA a 2017 RADOTÍNSKÁ HUDEBNÍ SCÉNA 2. Na současném projektu se objeví okolo 28 interpretů spojených s Radotínem a jeho dokončení je naplánováno začátek roku 2024. O průběhu a zrodu budeme informovat prostřednictvím sociálních sítí.

Už máme hotovo!!!

VLÁDCOVÉ VESMÍRU

MARE SERENITATIS

Po dlouhém očekávání konečně spatřIla světlo světa nová deska skupiny Vládcové Vesmíru. Trio, které jde napříč generacemi (jeho věkové rozpětí sahá od 23 do 67 let) i hudebními styly se představuje na novince s názvem Mare Serenitatis. Vesmír v podání jeho Vládců není lacinou rekvizitou, texty řeší vztah člověka i lidí k Všehomíru, zvuky nástrojů sahají od serafínských fléten až po svírající, dusivý val temné hmoty mezihvězdného prostoru. A světe div se, z tohoto víru totální perspektivy občas zazní jemný písňový nápěv, veselá slůvka jako z dětské říkanky. Takovou hudbu si mohl prozpěvovat Kopčem stejně jako posádka Ikarie XB-1. Nenechte si ji ujít ani Vy.


Už máme hotovo!!!

IRIDIUM - INTUICE

Kapela IRIDIUM natočila v našem studiu a vydala své prémiérové CD s názvem INTUICE! Kombinace hard rocku, metalu ale i písničkového melody rocku pohladí na duši příznivce klasického "bigbeatu". Jedná se výhradně o vlastní tvorbu. Objednat je možné na adrese jiri.netopil2@gmail.com, Zároveň je možné při objednání požádat bezplatně o podepsanou limitovanou edici. cena 300,- Kč.

Josef Kůstka – "Moje nekonečná cesta " (pracovní název)

Hurikáni, Cardinals, Blue Effect, Bohemia, Bacily, Gen, Irish Dew, Gen, Česká trojka... To je velký kus historie českého bigbeatu a to by se mělo vše zrcadlit v novém projektu Josefa Kůstky. První riffy jsou již zaznamenány na HD našich počítačů. Mělo by se jednat o jakousi retrospektivu jeho hudebního života až do dnešního dne. Na tomto projektu se objeví i spousta jeho hudebních souputníků. Každá poctivá "mánička" se má na co těšit. Deadline tohoto titulu je plánován na závěr letošního roku (2023).

Projekt je nyní dotočen a probíhá mix. Termín jsme sice nedodrželi, ale za to je na co se těšit. Ukázky budou.

DRIVE HOME

Téměř hotovo!

Debutové album skupiny DRIVE HOME právě vzniká v našem studiu v produkci "sorea – media" v Solopiskách. Plánované dokončení alba by mělo být v listopadu 2023.

Titul je hotov a řeší se vydání. 

PŘIPRAVUJEME!

Od 6.6.2024

https://frontl.ink/wk06kgq

HOKR - HOKROVA VILA

Další titul z edice HOKR se připravuje k vydání na platformách SPOTIFY, APPLE MUSIC, iTUNES STORE, DEEZER, TIDAL a další.. Tentokrát to bude CD z roku 2004 HOKROVA VILA. Plánovaný termín je konec května 2024.

VLÁDCOVÉ VESMÍRU

Vychází 15.6:2024

Druhá výprava Vládců Vesmíru do hudebního všehomíra začíná maximou Vládce Vesmíru v podání Jiřího Adamíry. Pak dojde k zážehu hudebních motorů tohoto tria a startovací rampa se otřásá šlehajícími plameny a výrony horkých plynů. Jakmile začne celá sestava stoupat atmosférou k hlubokému vesmíru, hvězdolet zažívá klidné pasáže i neúprosné nárazy slunečního větru, ale Vy se můžete cítit v bezpečí: let je pod kontrolou a směřuje neochvějně k cíli. Šťastnou cestu!

Připravujeme.

Připravujeme.