e-shop digitální

sorea-media

odkaz pro poslech a zakoupení:

https://ffm.to/p0ypawe

Digitální verze CD NEBESKÉ SYMFONIE skladatele Miloše Rábla. CD je inspirováno vesmírem a hudba byla použita jako hudební kulisa pro knihu slavného fotografa Petra Horálka.

    odkaz pro zakoupení:

https://frontl.ink/zkvmnlx

Vychází 20.07.2021.

Tento titul přináší 6 silových písní, tentokrát v angličtině, z dílny Pavly Štěpničkové a Miloše Rábla.

Jsou to krátké písně, které se zpívají opakovaně, mohou se zpívat v rodinách, školách, na různých seminářích a kurzech. Záměrem těchto písní je probudit respekt a radost v životě.


odkaz pro zakoupení:

https://frontl.ink/dpavvbx

Titul KRAJINA MÉ DUŠE přináší tři řízené relaxace určené k uvolnění těla, mysli a dechu. Základem relaxací je autogenní trénink a léčivá píseň spojená s rytmem šamanského bubnu. Pravidelný rytmus bubnu odvádí úzkostné myšlenky a přenáší pozornost do vnitřního prostoru lehkosti, důvěry a nekonečných možností. Otevírá cestu k intuitivnímu vnímání, asociacím a našim smyslům.

Součástí tohoto titulu jsou i pilotní skladby.

 Hudba, aranžmá: Miloš Rábl

Zpěv, mluvené slovo, šamanský buben. Pavla Štěpničková

Text: Pavla Štěpničková

Nahráno ve studiu SOREA MEDIA, leden- květen 2021.


 odkaz pro poslech a zakoupení: 

https://frontl.ink/d9vdpo0

Od 05. 09. 2021 je možné album koupit nebo poslechnout zdarma. 

Heavenly Wanderer

Jedná se o volné pokračování titulu HEAVEN'S SYMPHONIES - NEBESKÉ SYMFONIE autora a ambasadora ESO Miloše Rábla. Vydáme se na cestu s vesmírným poutníkem a ve dvanácti skladbách projdeme pouť od Zrození času až po závěrečný Restart.


poznámka:

NEBESKÉ SYMFONIE byly vydány nakladatelstvím ALBATROS v roce 2017 jako doprovod knihy fotografií Petra Horálka (majitele několika cen NASA).


 odkaz pro poslech a zakoupení: 

https://frontl.ink/dej41b4

Od 13. 09. 2021 je možné album koupit nebo poslechnout zdarma. 

.....ještě je naděje

Album z roku 2020 (CD)

Radotínský folk-bluesový písničkář MAN PETTY Neuman vydal v roce 2020 CD "MAN PETTY.....ještě je naděje" s 11 svými skladbami-u kterých je autorem textu i hudby. Toto autorské CD - podle jeho vyjádření - vědomě posunul do hudebně klidnějšího stylu s důrazem na texty. Jak se mu to podařilo se můžete přesvědčit sami a vlastní uši.........

Man Petty obdržel za úvodní píseň CD  "BEZ ELEGANCE"  v hitparádě Českého rozhlasu"Česká12" ocenění Zlatá a následně i Platinová "Česká12"

(více:www.manpetty.cz)

Od 21. 03. 2023 bude možné album koupit nebo poslechnout zdarma. 

https://frontl.ink/4zdx7d3

Připravujeme digitální vydání "TRILOGIE OBJEVŮ", která vyšla na LP Symfonie pro planetku. Stranu A tohoto LP obstaral Jaroslav Svěcený. Zatím máme tip na Cover a to opět fotku Petra Horálka, držitele několika cen NASA. Spojení hudby Miloše Rábla a fotek Petra Horálka se datuje již od roku 2017 a vypadá to, že se setkáme i na dalším titulu a to připravovaném projektu s pracovním názvem HVĚZDNÝ PRACH MLHOVINY, kde bude i několik zajímavých hostů.

Budu rád za názor, zda li je tato fotka vhodná. Ostatní Petrovy fotky je možné zhlédnout na: https://www.eso.org/public/czechrepublic/images/?search=horalek&sort=-release_date

 odkaz pro poslech a zakoupení: 

https://frontl.ink/j5gmd6d 

Od 20. 01. 2023 je možné album koupit nebo poslechnout zdarma. 

             KRUHY SE TOČÍ

 O tento titul je velký zájem a především v této digitální podobě, neboť vlastníků CD přehrávačů ubývá a takto můžete mít svou hudbu neustále u sebe. Titul se na síti objeví 20.1.2023 a bude možné jej zdarma poslouchat na libovolné platformě. 

odkaz pro poslech a zakoupení:

https://frontl.ink/bbrogyb

Vychází 21. 3. 2023!

HOKR – SKVRNY digitální verze se objeví 28.2.2023 a bude možné ji zdarma poslouchat na libovolné platformě. Jedná se u remasterovanou verzi LP z roku 1991 a je první z řady anoncované retrospektivy kapely HOKR. V současné době dokončujeme ve studiu další řadové CD této kapely. Jedná se již o devátý titul souboru a s výjimkou LP SKVRNY pochází vše z našeho studia.


Vychází 24. 4. 2023!

odkaz pro poslech a zakoupení:

https://frontl.ink/bxd7pvo

VLÁDCOVÉ VESMÍRU - MARE SERENITATIS

Po dlouhém očekávání konečně spatříte světlo světa nová deska skupiny Vládcové Vesmíru. Trio, které jde napříč generacemi (jeho věkové rozpětí sahá od 23. do 67 let) i hudebními styly se představuje na novince s názvem Mare Serenitatis. Vesmír v podání jeho Vládců není lacinou rekvizitou, texty řeší vztah člověka i lidí k Všehomíru, zvuky nástrojů sahají od serafínských fléten až po svírající, dusivý val temné hmoty mezihvězdného prostoru. A světe div se, z této víry totální perspektivy občas zazní jemný písňový nápěv, veselá slůvka jako z dětské říkanky. Takovou hudbu si mohl prozpěvovat Kopčem stejně jako posádka Ikarie XB-1. Nenechte si ji ujít ani Vy.


Vychází 1. 1. 2024!

odkaz pro poslech a zakoupení:

https://frontl.ink/rxkr77d

MAN PETTY - (ze) ZNÁMOSTI.

Máme pro vás nový titul! Sorea – media vydává CD MAN PETTY - (ze) ZNÁMOSTI. Jedná se o 11 skladeb v podání různých interpretů. Info: https://www.manpetty.cz. 1. 1. 2024 v digitální podobě vydává "sorea – media" https://www.sorea-media.com/digitalni-e-shop/


!!! 28. 2. 2024 vás čeká další ze série 

hudebních počinů skupiny HOKR -

Starej Hokr - Vol.2 !!! 

odkaz pro poslech a zakoupení:

https://frontl.ink/oq3gq9bLAND OF SOUL

Pavla Štěpničková & Miloš Rábl

odkaz pro poslech a zakoupení:

https://frontl.ink/1nbvp8r

Vydáváme digitální podobu vydání dvou CD LAND OF SOUL na platformách Spotify, Apple Music, iTunes Store, Tidal a další. Tento titul vydala v roce 2018 EUROMEDIA a vzhledem k poptávce jsme se rozhodli vydat LAND OF SOUL i v této podobě.

2CD "LAND OF SOUL" je společný projekt psychoterapeutky a zpěvačky Pavly Štěpničkové a hudebníka a skladatele Miloše Rábla. Spoluautorem díla je významný fotograf Petr Horálek (autor projektu NEBESKÉ SYMFONIE, kde spolupracoval s Milošem Ráblem). Jedná se v podstatě o audio vizuální dílo provázané s lidskou duší a nekonečným vesmírem.