e-shop digitální

sorea-media

odkaz pro poslech a zakoupení:

https://ffm.to/p0ypawe

Digitální verze CD NEBESKÉ SYMFONIE skladatele Miloše Rábla. CD je inspirováno vesmírem a hudba byla použita jako hudební kulisa pro knihu slavného fotografa Petra Horálka.

    odkaz pro zakoupení:

https://frontl.ink/zkvmnlx

Vychází 20.07.2021.

Tento titul přináší 6 silových písní, tentokrát v angličtině, z dílny Pavly Štěpničkové a Miloše Rábla.

Jsou to krátké písně, které se zpívají opakovaně, mohou se zpívat v rodinách, školách, na různých seminářích a kurzech. Záměrem těchto písní je probudit respekt a radost v životě.


odkaz pro zakoupení:

https://frontl.ink/dpavvbx

Titul KRAJINA MÉ DUŠE přináší tři řízené relaxace určené k uvolnění těla, mysli a dechu. Základem relaxací je autogenní trénink a léčivá píseň spojená s rytmem šamanského bubnu. Pravidelný rytmus bubnu odvádí úzkostné myšlenky a přenáší pozornost do vnitřního prostoru lehkosti, důvěry a nekonečných možností. Otevírá cestu k intuitivnímu vnímání, asociacím a našim smyslům.

Součástí tohoto titulu jsou i pilotní skladby.

 Hudba, aranžmá: Miloš Rábl

Zpěv, mluvené slovo, šamanský buben. Pavla Štěpničková

Text: Pavla Štěpničková

Nahráno ve studiu SOREA MEDIA, leden- květen 2021.


 odkaz pro poslech a zakoupení: 

https://frontl.ink/d9vdpo0

Od 05. 09. 2021 je možné album koupit nebo poslechnout zdarma. 

Heavenly Wanderer

Jedná se o volné pokračování titulu HEAVEN'S SYMPHONIES - NEBESKÉ SYMFONIE autora a ambasadora ESO Miloše Rábla. Vydáme se na cestu s vesmírným poutníkem a ve dvanácti skladbách projdeme pouť od Zrození času až po závěrečný Restart.


poznámka:

NEBESKÉ SYMFONIE byly vydány nakladatelstvím ALBATROS v roce 2017 jako doprovod knihy fotografií Petra Horálka (majitele několika cen NASA).


 odkaz pro poslech a zakoupení: 

https://frontl.ink/dej41b4

Od 13. 09. 2021 je možné album koupit nebo poslechnout zdarma. 

.....ještě je naděje

Album z roku 2020 (CD)

Radotínský folk-bluesový písničkář MAN PETTY Neuman vydal v roce 2020 CD "MAN PETTY.....ještě je naděje" s 11 svými skladbami-u kterých je autorem textu i hudby. Toto autorské CD - podle jeho vyjádření - vědomě posunul do hudebně klidnějšího stylu s důrazem na texty. Jak se mu to podařilo se můžete přesvědčit sami a vlastní uši.........

Man Petty obdržel za úvodní píseň CD  "BEZ ELEGANCE"  v hitparádě Českého rozhlasu"Česká12" ocenění Zlatá a následně i Platinová "Česká12"

(více:www.manpetty.cz)

Připravujeme další tituly.