LAND OF SOUL - PAVLA ŠTĚPNIČKOVÁ

NEDOSTUPNÉ !!!

Možno zakoupit na KNIŽNÍM KLUBU:

https://www.knizniklub.cz/knihy/355780-land-of-soul-2-cd.html

Dvou CD hudby uvolňující vitální energii, vede k jejímu zdroji, probouzí radost, lásku k životu, přijetí. Přináší povzbuzení v období životních změn.

LÉTO Skladba přináší nadhled, lehkost bytí, volnost a svobodu duše. Probouzí tichou a širokou radost v srdci, důvěru, propojuje se Zemí. Rozpouští obavy a strach a vzbuzuje pocit bezpečí, ochrany, ochotu "se pustit". Uklidňuje úzkost, pouští přílišnou kontrolu a vede k odevzdání.
PODZIM Skladba vede mysl do stavu hluboké meditace, skrz strach, samotu a beznaděj, k soustředění, k jasnosti, k uzemnění a přináší hluboký klid a vnitřní sílu ve zlých časech.
ZIMA Skladba odvádí od minulosti k radosti přítomného okamžiku. Probouzí znovu naději, radost ze života, důvěru, že opět přijdou hezké věci, přináší odevzdání, pokoru a vděčnost.CD 2 - NÁVRAT DOMŮ TOUHA PO DOMOVĚ
Skladba probouzí vnitřní svobodu, odvahu, otevírá prostor pro duši, boří hranice a bloky, které ji omezují, přináší volnost a lehkost. Je vhodná pro odevzdání starých mustrů a vytvoření nových dohod.
KRAJINA MÉ DUŠE Skladba přináší zklidnění, pocit bezpečí, ochrany, péče, laskavosti. Probouzí chuť do života a životní energii. Střídání smutku a radosti uvolňuje tíhu v srdci a neutralizuje polaritu života.
HARMONIE Ve skladbě se objevuje staré keltské slovo "an síth", které znamená "být v harmonii", skladba harmonizuje, rozpouští negativní myšlenky, strach, uklidňuje emoce a vede do neutrality, do středu, do hloubky srdce. Přináší pocity tepla v oblasti břicha. NÁVRAT DOMŮ Skladba je triumfální oslavou života, návratem k radosti přes všechnu bolest a zklamání vede k hluboké důvěře v život. Je vhodná k meditaci v pohybu a intuitivnímu tanci.Účinkující: Pavla Štěpničková (Singing, Shamanic drums)
Hudba: Miloš Rábl
Délka nahrávky: 2 mp3 CD | 2h 2min

320,00 Kč